13.12.2014

Povánoční BAROVÁNÍ SPECIÁL

Po včerejším charitativním pečení na piazzetě Národního divadla chystáme do konce roku ještě jednu benefiční akci - povánoční vydání oblíbeného pořadu Sandry Novákové a Filipa Rajmonta, BAROVÁNÍ SPECIÁL... Uvádíme 29. prosince na Nové scéně!

BAROVÁNÍ je originálním projektem Sandry Novákové a Filipa Rajmonta, jenž slaví úspěchy již několik let. Unikátní pořad, během nějž hosté sedí u stolků a užívají si večer s osobnostmi z herecké a hudební branže, si za dobu své existence získal mnoho příznivců právě díky své neopakovatelné atmosféře.

Povánoční BAROVÁNÍ SPECIÁL se tentokrát bude zabývat všemi uměleckými žánry, styly a směry. V jednom večeru tak diváci budou mít možnost zhlédnout divadlo, operu, balet, pantomimu, akrobacii, kabaret, step, hudbu i zpěv. V roli moderátora bude pořadem opět provádět Filip Rajmont.

Vystoupí: Ondřej Ruml, Vojta Lavička & Gypsy Spirit, mim Boris Hybner, publicista Josef Klíma, operní sólista Zdeněk Plech, standup komedii reprezentuje Lukáš Vychopeň, soubor Laterny Magiky, taneční choreografie Jana Kodeta, Jiří Maryško a Divadlo DEMAGO, Taneční Studio Andrea a Dětská opera Praha

Celý výtěžek ze vstupného bude věnován na dobročinné účely – tentokráte na účet nadačního fondu Pink Bubble – organizace zaměřující se na pomoc dětem a mladým lidem v boji s rakovinou.

Nadační fond Pink Bubble podporuje děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Snaží se pacientům usnadňovat jejich každodenní život s nemocí
a pomáhá jim uskutečňovat jejich sny a tajná přání, ať už se nacházejí v období aktivní léčby, nebo v čase, kdy se znovu zapojují do běžných činností.

Jedním z projektů podporujících rekonvalescenci a snadnější návrat mezi vrstevníky jsou rekondiční a zážitkové pobyty. Na nich si mohou slečny a kluci popovídat s vrstevníky, kteří mají za sebou podobné zkušenosti s nemocí a často i potíže s četnými následky léčby, navázat nová přátelství a prolomit tak nedobrovolnou izolaci. Podle svých možností mohou vyzkoušet překonat výzvy, na něž by si běžně netroufli, a obnovit či posílit tak znovu důvěru ve své vlastní schopnosti.