10.12.2014

Charitativní pečení na piazzetě ND

Národní divadlo pořádá ve spolupráci s organizací Dejme dětem šanci, o.p.s. v pátek 12. prosince charitativní pečení perníčků na piazzetě u Nové scény Národního divadla. Program začíná v 15 hodin.

Zástupci uměleckých souborů Národního divadla se aktivně zapojí do přípravy, pečení a zdobení vánočního cukroví. To bude na místě prodáváno za symbolickou cenu. Celý výtěžek bude věnován na pomoc dětem z dětských domovů.

Těšit se můžete na: Lubu Skořepovou, Aloise Švehlíka, Janu Bouškovou, Igora Bareše s Antonií Talackovou a jejich dětmi, Kateřinu Winterovou, Evu Salzmannovou, Martina Pechláta, Kateřinu Holánovou nebo Hanu Igondu Ševčíkovou. Za nejmladší generaci dorazí: Igor Orozovič, Jana Pidrmanová, Radúz Mácha, Filip Kaňkovský. Svoje perníčky nazdobí i Nikola Márová – sólistka Baletu ND a soubor tanečníků Laterny magiky. Vystoupí Dětská opera Praha pod vedením sólistky Opery Národního divadla Jiřiny Markové.

Dejme dětem šanci o.p.s. pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti a skrze své projekty se snaží jim usnadňovat úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova.

www.dejmedetemsanci.cz

Autor: Kristýna Klimešová